Mgr. Ľudmila Pastorová alias ĽUDKA

Lektor rytmiky, mama

 
Hudbe a tancu sa venuje​m​ od detstva (LŠU). Vyštudovala ​som ​Pedagogickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Počas štúdia ​som ​sa venovala terapeutickým systémom a okrem klasickej vývinovej psychológie, s​om sa zaoberala ​rôznymi vplyvmi umenia na priebeh resocializácie problematickej mládeže (arteterapia). Ako dobrovoľník ​som ​spolupracovala na umelecko-sociálnom projekte ​s deťmi a mládežou v Kiberskom slume v Keni (2004).

Absolvovala programy Etnobubnovej školy Rytmika, kurz bubnovania, Drum circles a niekoľko bubnových workshopov Drum-Beat Factory (AT). Program Rytmika pre deti predškolského veku sa začal dotvárať aj vďaka praktickým skúsenostiam a osobnej snahe o kvalitný rozvoj jej vlastného dieťatka, absolvovala aj vybraté časti systému Body-Mind Centering (Sences & Perception) a Kurz Muzikoterapia ako cesta k človeku.

Od roku 200​5 spolupracujem s OZ Zvuky cez ruky ​a dnes sa ​špeciálne venuje​m​ deťom v programe Rytmika pre deti od 1 rokov do 6 rokov​ v rámci Etnobubnovej školy Rytmika a Štúdio Etnodance. ​Vediem ​aktívne celoročné kurzy pre deti v škôlkach a interaktivne workshopy Rytmika hrou pre deti MŠ a ZŠ. ​

K projektu Rozumieme deťom som sa dostala v roku 2015, kedy sme s Nelkou strávili rodinnú dovolenku a spoločne tvorili program pre deti. :) ​Dnes nás čakajú ďaľšie spoločné pobyty pre rodiny s deťmi.
X